Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Artystyczne

 Informacje o pocztówce
Numer Nazwa i opis
57*
Edmund Bartłomiejczyk
sygn., Gloria! Serja 1 "Na Gwiazdkę", Lit. W. Główczyński,Wyd. Sekcja Opieki MSW Nad Inw. Wojsk., lit, kol, ok. 1920, I

 Galeria

Licznik odwiedzin: 2504578

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.