Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Tarnobrzeskie

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

2543
Kachelofen Fabrik, Dampfziegelei, San-Brücke bei Zarzyce,Stengel & Co., Dresden, św, oliwk, ok. 1900, I

2544*
[Zniszczenia po ostrzale artyleryjskim],NP., [Fot. H.I. Dienisienko], fot, czb, 15x8,5 cm, 1915, I

2545*
Rynek,Nakł. A.M., Opatów, św, czb, ok. 1900, Ex

2546
[Opatów],bw, fot, czb, ok. 1920, I

2547*
[W pobliżu pola bitwy o Kraśnik],bw, fot, czb, ok. 1915, I

2548*
Targ,Nakł. St. Frankiewicz, Rudnik n/S., druk, sepia, ok. 1920, I

2549*
Kościól po Karmelicki z 1627 r.,Nakł. St. Sanecki, Kielce, Busko, Pińczów, św, czb, ok. 1910, I

2550*
Brama Opatowska,Wyd. J. Cholewińska, Nałęczów, druk, sepia, ok. 1930, I

2551*
Katedra,7, bw, św, czb, ok. 1900, I

2552*
Kościół św, Marcina,Nakł. Ksieg. M. Chodakowska, Sandomierz, druk, brąz, ok. 1920, I

2553*
Ogólny widok z północy,Wyd. Oddz. Sanndomierski PTK, św, czb, ok. 1920, I, r

2554
Panorama Sandomierza z Trześni (p. Tarnobrzeg),Nakł. Księg. Kazimierz Szpilka, Tarnobrzeg, św, brąz, ok. 1930, I

2555*
Ratusz z XIV wieku,Nakł. Księg. W. Chodakowska, Sandomierz, św, sepia, ok. 1910, I

2556*
Sandomierz, 1913, sygn. J.F. Bogucki, Serja III, No 1,Nakł. Księg. W. Chodakowska, Sandomierz, lit, sepia, ok. 1910, I

2557
Widok na miasto z lotu ptaka,Wyd. Stow. Sp. Księg. "Ognisko", Sandomierz, druk, czb, ok. 1930, I

2558*
Kościół Farny,Nakł. Księg. B. Tochternau, Staszów, św, sepia, ok. 1930, II

2559*
Ujazd, Gub. Rad., ruiny Zamku (dziedziniec),bw, św, kol, ok. 1910, I

Strona: [1] / 1

Licznik odwiedzin: 2504556

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.