Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Reklama

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

195*
Afisz teatralny, reklamy firm F. Puls, J. Cotty, L. Spiess, W. Schenic,NP., Druk Jan Cotty, Senatorska, druk, czb, pol, ros, 32x43 cm, 1896, II, zgn, pl

196*
Afisz teatralny, reklamy firm Wł. Zaleski, F. Puls, E. Troczewski, F. Pitschman,NP., druk, czb, pol, ros, druk, czb, pol, ros, 32x50 cm, 1898, I

197*
Menu, Obiad 8. V. 1936,NP., Gdynia-Ameryka Linja Żeglugowa SA, druk, kol, 28x22 cm, 1936, I

198*
Henryk Żak, Fabryka perfum, kosmetyków i mydeł toaletowych,J. Goździejewski, lit, kol, ok. 1930, I

199*
Browar Krakowski i Fabryka Przetworów Słodowych Jana Götza, "Enzymalt",bw, druk, nieb, ok. 1920, I

200*
Magister Klawe, Tabletki Wód Mineralnych,bw, lit, kol, ok. 1910 I

201*
Jan Fruziński, Najwytworniejsze Kakao, Czekolada i Cukry Deserowe,bw, druk, kol, ok. 1910, I, ur, pl

202*
Państwowe Wytwórnie Uzbrojenia, Duchnicka 3, Amunicja rewolwerowa, Karabinki,PWU, 13x18 cm, druk, cz, czerw, ok. 1930, I

203*
Państwowe Wytwórnie Uzbrojenia, Ossolińskich, Maszyna do pisania FK,NP., bw, [druk reklamowy], druk, nieb, czerw, 14x20 cm, ok. 1930, I

204*
Norblin, Bcia Buch i T. Werner, Spółka Akcyjna Fabryk Metalowych,NP., B. Wierzbicki i Ska, Warszawa, lit, kol, druk, 19x13 cm, ok. 1920, I

205*
E. Wedel, Czekolada, sygn. Norblin,Les Nouv. Aff. Cappiello Devambez, Paris, lit, kol, ok. 1920, I

206*
Amerykańska Rządowa Linja Okrętowa ul. Senatorska 28/30,ULS, druk, kol, ok. 1930, I

207*
"Daimon", Polska Fabryka Ogniw i Bateryj Sp. z o.o.,NP., Daimon, druk, kol, 42x32 cm, ok. 1930, I, dz

208*
Postanst. U. Dienststellen der Deutschen Luft druk, kol, 1937, I, r

209*
Automobil und Motorrad Ausstellung, Berlin 1938,bw, druk, kol, 1938, I

210
Kraków, Pawilon główny fragment,Nr 17, Nakł. Komitet, św, sepia, 1912, I

211
Kraków, Fragment wnętrza kaplicy,Nr 22, Nakł. Komitet, św, czb, 1912, I

212*
Illustrierte Familien - und Frauenzeitschrift,bw, lit, kol, ok. 1900, I, r

213
S.A. Krzyżanowski, Księgarnia, Skład główny wydawnictw "Książnica Atlas",bw, druk, kol, ok. 1930, I

214
Salon Malarzy Polskich, Henryk Frist i Ska.,Księg. Nakł. Wyd. Artyst., Kraków, druk, kol, 1930, II, dz

Strona: [1] 2 / 2

Następna »

Licznik odwiedzin: 2504640

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.