Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Kresy

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

685*
Kolumna Mickiewicza, [leporello],Wyd. SMPKr., św, czb, 1905, I

686
Na pamiątkę oswobodzenia przez armie austr.-węg.-niem, d. 22 czerwca 1915,Nakł. Wyd. "Ojczyzna", Lwów, druk, czb, 1915, I

687*
Nowy gmach dyrekcji c.k. kolei państwowych,No 9, Sztuka, Kraków, druk, kol, ok. 1910, I

688
Pamiątki po Królu Janie III, Rezydencja, Sala gobelinowa,Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, św, sepia, ok. 1900, I

689
Pamiątki po Królu Janie III, Rezydencja, Salonik,Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, św, sepia, ok. 1900, I

690
Pamiątki po Królu Janie III, Rezydencja, Zbiór pamiątek,Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, św, sepia, ok. 1900, I

691*
Pierwszy austro-węgierski patrol II. Armii Boem-Ermollego [płaskorzeźba],T. Orkasiewicz, druk, oliwk, ok. 1915, I, r

692
Plac Bernardyński,bw, fot, sepia, ok. 1910, I, r

693*
Bank Austro-węgierski,No 6, Sztuka, Kraków, św, czb, 1915, I

694
Kapliczka Bolmów,bw, fot, czb, ok. 1920, I

695*
Katedra ormiańska, Chrystus na krzyżu,bw, druk, sepia, ok. 1930, I

696*
Katedra ormiańska, Ostatnia wieczerza,bw, druk, sepia, ok. 1930, I

697*
Katedra ormiańska, Zwiastowanie N.P.M., J.H. Rosen, sygn.,bw, druk, sepia, ok. 1920, I

698
Lemberg, Anna Kirche,Atlas Ver. u. Vertriebsges. mbH., Lemberg, druk, sepia, ok. 1940, I

699*
Plac Halicki i ul. Wałowa,Wyd. SMPKr., św, sepia, 1913, I, r

700*
Tadeusz Rutowski, prezydent miasta, 1.IX.1914 - 20.VI.1915,Nakł. Kom. Tadeusza Rutowskiego, Lwów, druk, brąz, ok. 1915, I

701*
Główny Dworzec kolejowy,Nakł. Z. Grund, Lwów, druk, czb, ok. 1910, I

702*
Kamienica króla Jana Sobieskiego w Rynku, fot. A. Lenkiewicz,Ruch, fot, czb, ok. 1930, I

703*
kościół św. Elżbiety,Sztuka, Kraków, druk, kol, ok. 1920, I

704
Plac Maryacki,Wyd. SMPKr., św, sepia, 1910, I

« Poprzednie

Strona: [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 / 19

Następne »

Licznik odwiedzin: 2657942

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.