Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Świąteczne

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

1
sygn. Bronisław J. Tomecki,Bronisław J. Tomecki, drzeworyt, czb, ok. 1950, I

2*
Karnet świąteczny, sygn. Irena Stankiewicz,NP., bw, drzeworyt, kol, ok. 1950, I

3*
sygn. Irena Stankiewicz,NP., bw, drzeworyt, kol, ok. 1950, I

4*
M.H., św, czb, złoc, tłocz, ok. 1910, I, dz

5*
C.H.W., druk, kol, 1916, II

6
bw, druk, kol, ok. 1940, I

7
POF, lit, kol, tłocz, ok. 1900, I, r

8
DT, B., druk, kol, ok. 1910, I

9
Wyd. Zarz. Gł. TSL, Kraków, druk, kol, ok. 1910, I

10*
sygn. S.C.,bw, drzeworyt, kol, ok. 1930, I

11
bw, lit, kol, złoc, tłocz, ok. 1910, I

12
bw, lit, kol, ok. 1900, I

13
bw, lit, kol, złoc, tłocz, ok. 1900, I

14*
Nakł. J.L. St., św, pkol, 1907, I, pl

15
sygn. L. Wintorowski,bw, druk, kol, ok. 1920, I, zgn

16

17*
Nakł. Artistique, Warszawa, św, pkol, ok. 1910, I

18
Nakł. Edw. Feitzinger, Cieszyn, św, oliwk, ok. 1900, I

19
Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, lit, kol, złoc, tłocz, ok. 1900, I

20
Nakł. Artistique, Warszawa, św, pkol, ok. 1910, I, r

Strona: [1] 2 3 / 3

Następna »

Licznik odwiedzin: 2504637

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.