Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Różne

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

459*
pocztówka mechaniczna,A.S. i. B., lit, kol, ok. 1910, I

460*
[zestaw 4 pocztówek],Ver. Neue Meister, Berlin, druk, kol, 19189 I

461*
[kalendarz pokazujący ilość dni do końca służby wojskowej],D.D., lit, kol, mechaniczna, ok. 1910, I

462*
3/3 gekuppelte Güterzugs-Lokomotive,Ver. Johannes Leonhardt, Dresden św, czb, ok. 1910, I

463
Nakł. St. Winiarski, Warszawa, lit, czerw, ok. 1900, I

464*
sygn. HB,bw, colage, papier, akwarela, ok. 1910, I, r

465*

466*
12.12.12VS., lit, kol, 1912, I

467*
Bilet Bezpłatny Okresowy ImiennyNP., Dyrekcja Okr. Kolei Państ, Warszawa, 11x8 cm, druk, czziel, 1932, I

468
bw, lit, kol, ok. 1900, I

469
K.S. Wolski, Siedzi sobie zając pod miedzą, A myśliwi o nim nie wiedzą,S.W. Niemojowski, Lwów, św, czb, ok. 1900, I, r

470*
[Rodzina art. Zimmer ze Zgorzelca pchając 3300 kg wóz wokół Niemiec],Ernst Schmidt & Co., Lübeck, św, czb, 1931, I

471
koronkowa, haftowana koperta, w niej celuidowy, karnecik z życzeniami,IT, papier, tiul, haft, celuloid, ok. 1910, I

472
haftowane kwiatki na siateczce,NP., bw, lit, złoc, kol, nici, ok. 1910, I

473
sztuczne roślinka, wstążeczka,bw, lit, złoc, kolage, ok. 1900, I

474*
tłoczone w metalizowanym papierze,FF, papier, czerw, folia met, ok. 1910, I

475
4902, Alterrocca, Terni, druk, czb, ok. 1910, I

476*
4901, Alterrocca, Terni, druk, pkol, ok. 1910, I, r, dz

477
4918, Alterrocca, Terni, druk, pkol, ok. 1910, I, r

478
Nakł. B-cia Rzepkowicz, Warszawa, fot, pkol, ok. 1910, I, r

Strona: [1] 2 3 / 3

Następna »

Licznik odwiedzin: 2504685

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.