Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Sport

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

398*
Program Konkursów Hippicznych na 21 września 1919,NP., bw, 2 str. programu, 4 str. Przepisów, druk, czb, 1919, I

399
szalony koń, szalona jazda! Puzzle z czterech pocztówek,bw, lit, kol, ok. 1900, I

400*
lit, kol, [Wspinaczka na lodowcu], sygn. Ernst Platz,Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1910, I

401*
Champion Atlet et Letteur de Russie, Pologne, Kaukase, Turkestan,bw, św, czb, ok. 1910, I, pl, ub

402*
10 krotny mistrz swiata wagi ciężkiej w lat. 1899-1910],ELD., fot, czb, ok. 1910, I

403*
Fot. Malarski & Tavrell, Nowy Świat 57, fot, czb, ok. 1910, I

404*
bw, fot, sepia, ok. 1920, I

405*
bw, fot, sepia, ok. 1900, I

406*
bw, fot, sepia, ok. 1910, I

407*
Fot. E. Hoshita, Władywostok, fot, czb, ok. 1910, I

408*
bw, fot, sepia, ok. 1910, I

409*
Pokonywanie rówu z wodą, sygn. G.D. Rowlandson,bw, lit, kol, ok. 1900, I

410*
Lith. Aug. Strasilla, Troppau, lit, kol, ok. 1900, lit, kol

411*
bw, fot, czb, ok. 1900, I

412*
Char á Voiles, [żaglowóz],Ern. Thill, Bruxelles, św, sepia, ok. 1930, I

413*
B.K.W. I., druk, kol, ok. 1920, I

414
Kv. M & L., druk, kol, ok. 1930, I

415*
bw, druk, kol, ok. 1920, I

416*
Sanatorjum "Karolin", Boisko sportowe,Prasa Polska S.A., Warszawa, druk, ziel, ok. 1930, I

417
bw, fot, pkol, ok. 1910, I, ur

Strona: [1] 2 / 2

Następna »

Licznik odwiedzin: 2504647

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.