Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 298 | * | Bez mała "komisar", sygn. Włodz. Kuhn,bw. lit, kol, 1919, I | | | 299 | * | [Żołnierze, II Korpus Polski],bw, fot, czb, ok. 1940, I | | | 300 | * | rys. Walery Eljasz Radzikowski,Wyd. SMPKr., św, czb, 1903, I | | | 301 | * | Wyd. Józef Brzeziński, Warszawa, druk, czb, ok. 1915, II | | | 302 | * | Bracia Polacy! Idźcie na spotkanie wojsk rosyjskich,Druk "Zorza", Warszawa, druk, czb, 1914, I, r | | | 303 | * | Wyd. Kom. Społ. PWK., druk, sepia, ok. 1930, I, r | | | 304 | * | Wyd. Tygodnik "Ojczyzna", Kraków, druk, czb, ok. 1910, I, r, roz | | | 305 | * | chora Piasecka z dziećmi i starą matką,bw, druk, czb, ok. 1900, I | | | 306 | | Nakł. Wiedeńska Deleg. Samarytanina Polsk., W św, czb, ok. 1915, I, ur | | | 307 | * | dochód na utrzymanie grobu ś.p. Marszałka w Warszawie,Nakł. Zw. Legionistów i P.O.W. Londyn, druk, czb, ok. 1950, I, zgn | | | 308 | | Nakł. Wiadomości Polskie, druk, nieb, ok. 1915, I | | | 309 | * | Kraków, Warszawa, Poznań,Nakł. Chlebowski i Michałowski, Warszawa, druk, kol, 1915, I | | | 310 | * | Nakł. S.W. Niemojowski i Ska, Lwów, druk, czb, 1913, I, r | | | 311 | | Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f. Świt, św, kol, ok. 1915, I | | | 312 | * | Dziękuję ci Prezydencie! Za rok 1778 skwitowałeś mnie,Wyd."Pocztówki historyczne", Warszawa, druk, czb, 1918, I | | | 313 | | [m.in. Wileński, Warszawski, Kijowski],Knigoizd. T-wo N.W. Wasiliew, duk, czb, żółt, 1911, I, ur | | | 314 | * | Wyd. Józef Brzeziński, Warszawa, druk, czb, 1916, I | | | 315 | * | Pogrzeb Piłsudskiego,Fot. St. Mucha, Kraków, fot, czb, 1935, I | | | 316 | * | Pomnik Fr. Żwirki i St. Wigury, fot. H. Ross,SMPKr., druk, czb, ok. 1930, I | | | 317 | * | Grób Nieznanego Żołnierza, fot. H. Ross,SMPKr., druk, czb, ok. 1930, I | | |