Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 685 | * | Kolumna Mickiewicza, [leporello],Wyd. SMPKr., św, czb, 1905, I | | | 686 | | Na pamiątkę oswobodzenia przez armie austr.-węg.-niem, d. 22 czerwca 1915,Nakł. Wyd. "Ojczyzna", Lwów, druk, czb, 1915, I | | | 687 | * | Nowy gmach dyrekcji c.k. kolei państwowych,No 9, Sztuka, Kraków, druk, kol, ok. 1910, I | | | 688 | | Pamiątki po Królu Janie III, Rezydencja, Sala gobelinowa,Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, św, sepia, ok. 1900, I | | | 689 | | Pamiątki po Królu Janie III, Rezydencja, Salonik,Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, św, sepia, ok. 1900, I | | | 690 | | Pamiątki po Królu Janie III, Rezydencja, Zbiór pamiątek,Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, św, sepia, ok. 1900, I | | | 691 | * | Pierwszy austro-węgierski patrol II. Armii Boem-Ermollego [płaskorzeźba],T. Orkasiewicz, druk, oliwk, ok. 1915, I, r | | | 692 | | Plac Bernardyński,bw, fot, sepia, ok. 1910, I, r | | | 693 | * | Bank Austro-węgierski,No 6, Sztuka, Kraków, św, czb, 1915, I | | | 694 | | Kapliczka Bolmów,bw, fot, czb, ok. 1920, I | | | 695 | * | Katedra ormiańska, Chrystus na krzyżu,bw, druk, sepia, ok. 1930, I | | | 696 | * | Katedra ormiańska, Ostatnia wieczerza,bw, druk, sepia, ok. 1930, I | | | 697 | * | Katedra ormiańska, Zwiastowanie N.P.M., J.H. Rosen, sygn.,bw, druk, sepia, ok. 1920, I | | | 698 | | Lemberg, Anna Kirche,Atlas Ver. u. Vertriebsges. mbH., Lemberg, druk, sepia, ok. 1940, I | | | 699 | * | Plac Halicki i ul. Wałowa,Wyd. SMPKr., św, sepia, 1913, I, r | | | 700 | * | Tadeusz Rutowski, prezydent miasta, 1.IX.1914 - 20.VI.1915,Nakł. Kom. Tadeusza Rutowskiego, Lwów, druk, brąz, ok. 1915, I | | | 701 | * | Główny Dworzec kolejowy,Nakł. Z. Grund, Lwów, druk, czb, ok. 1910, I | | | 702 | * | Kamienica króla Jana Sobieskiego w Rynku, fot. A. Lenkiewicz,Ruch, fot, czb, ok. 1930, I | | | 703 | * | kościół św. Elżbiety,Sztuka, Kraków, druk, kol, ok. 1920, I | | | 704 | | Plac Maryacki,Wyd. SMPKr., św, sepia, 1910, I | | |