Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Artystyczne

 Katalog...  Sortuj według
:
/
Nazwa i opis

 Numer

 Nazwa i opis

42*
sygn.,B.K.W.I. 481-2, lit, kol, ok. 1915, I, r

74
sygn. Lelee,bw. św, czb, nieb, ok. 1900, I

69*
B.K.W.I. 683-4, lit, kol, ok. 1910, I

114*
czarny służący, [historyjka erotyczna na 6 pocztówkach],bw, lit, kol, ok. 1900, I

75
nsygn.,Nakł. F. Obtułowiczowa, lit, ziel, nieb, ok. 1910, I

76*
Ver. Wenzel & Neumann, A.G., Leipzig, lit, kol, ok. 1900, I

70*

106*
sygn., Banque d'Images pour la Pologne 13 décembre 1981,Galerie Nina Dausset 16 rue de Lille, Paris, druk, czb, [1980], I

118*
[historyjka erotyczna na 5 pocztówkach],bw, św, pkol, ok. 1910, I

117*
[historyjka erotyczna na 7 pocztówkach],bw, św, pkol, ok. 1900, I

71
sygn.,Lit. M. Salb, Kraków, lit, kol, ok. 1900, I

88
sygn. Bubbles,Bruton Galeries LTD., London, druk, kol, ok. 1930, I, r

64
sygn., Marionetki,E.S., W., lit, kol, ok. 1900, II

63
nsygn, Femmes Soleil,bw, lit, kol, złoc, ok. 1900, I, r

52
sygn, XXII Anno Virgina,Max Herzig & Co., Wien, lit, kol, złoc, ok. 1900, I

51
Mikado V.,bw, lit, kol, ok. 1900, I, ur

50
nsygn, [Sceny ze starożytnej Grecji],M, M. P., [Marice Manes, Paris], lit, czsep, pkol, ok. 1900, I

49
nsygn, Akropolis,bw, tłocz, złoc, lit, kol, ok. 1900, I

48*
sygn.,Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1900, I

47
Coevr Dame,Kunstver. Theo Stroefer, Nürnberg, lit, kol, ok. 1900, I

« Poprzednie

Strona: 1 2 [3] 4 / 4

Następne »

Licznik odwiedzin: 7851287

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.