Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 81 | * | Kobieta w sukni wyklejonej ze znaczków pocztowych, sygn. I. Nerivitte,NP., bw, lit, kol, collage, ok. 1910, I | | | 82 | * | sygn. J. Kulas,bw, lit, kol, 1900, I, r | | | 87 | * | Ser. 1124, Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1900, I | | | 105 | * | sygn., Banque d'Images pour la Pologne 13 décembre 1981,Galerie Nina Dausset 16 rue de Lille, Paris, druk, kol, [1980], I, r | | | 90 | | Helmuth Brückner, sygn,Gebr. Böhm, Kattowitz, lit, czb, ok. 1930, I | | | 45 | * | sygn., Modern" Serie 29,Kunstverlag Rafael Neuber, Wien, lit, kol, ok. 1900, I, r, pl | | | 58 | * | sygn., Wesołych Świąt, Serja 1 "Na Gwiazdkę", Lit. W. Główczyński,Wyd. Sekcja Opieki MSW Nad Inw. Wojsk., lit, kol, ok. 1920, I | | | 57 | * | sygn., Gloria! Serja 1 "Na Gwiazdkę", Lit. W. Główczyński,Wyd. Sekcja Opieki MSW Nad Inw. Wojsk., lit, kol, ok. 1920, I | | | 60 | | sygn., [ręcznie wykonana poczt.], autografy E. Rosentein, A. Sandauera,Erna Rosenstein, Warszawa, rys, czb, 1979, I | | | 68 | * | sygn,Nakł. M. Arct, Warszawa, lit, kol, ok. 1900, II | | | 93 | * | sygn. Bociany,bw, druk, cz, sepia, ok. 1915, I, r | | | 83 | | sygn.,Raphael Tuck & Sons, druk, kol, ok. 1910, I, ur | | | 65 | | sygn., Im Sturm der Zeit, Serie 1370,Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1910, I, r | | | 103 | * | Blankenese vom Sülberg gesehen, sygn. HE,20, S.D., Schaar & Dathe, Trier, lit, kol, św, czb, ok. 1900, I, ur | | | 102 | * | Segelschifthafen,5, S.D., Schaar & Dathe, Trier, lit, kol, św, czb, ok. 1900, I | | | 101 | * | Nicolaikirche,4, S.D., Schaar & Dathe, Trier, lit, kol, św, czb, ok. 1900, I | | | 99 | * | Reesendammbrücke,19, S.D., Schaar & Dathe, Trier, lit, kol, św, czb, ok. 1900, I, ur | | | 98 | * | Flet b.d. Reimersbrücke mit Katharinenkirche,13, S.D., Schaar & Dathe, Trier, lit, kol, św, czb, ok. 1900, I | | | 96 | * | Helgolander Weg u. Seewarte, sygn. B,16, S.D., Schaar & Dathe, Trier, lit, kol, św, czb, ok. 1900, I | | | 95 | * | Grosser Burstah,3, S.D., Schaar & Dathe, Trier, lit, kol, św, czb, ok. 1900, I | | |