Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 42 | * | sygn.,B.K.W.I. 481-2, lit, kol, ok. 1915, I, r | | | 43 | * | sygn,188-4, B.K.W.I. lit, kol, ok. 1910, I | | | 44 | | sygn.,B.K.W. I. 3090 - 1, lit, kol, ok. 1915, I, r | | | 45 | * | sygn., Modern" Serie 29,Kunstverlag Rafael Neuber, Wien, lit, kol, ok. 1900, I, r, pl | | | 46 | * | nsygn, Akropolis,bw, srebr, tłocz, lit, kol, ok. 1900, I | | | 47 | | Coevr Dame,Kunstver. Theo Stroefer, Nürnberg, lit, kol, ok. 1900, I | | | 48 | * | sygn.,Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1900, I | | | 49 | | nsygn, Akropolis,bw, tłocz, złoc, lit, kol, ok. 1900, I | | | 50 | | nsygn, [Sceny ze starożytnej Grecji],M, M. P., [Marice Manes, Paris], lit, czsep, pkol, ok. 1900, I | | | 51 | | Mikado V.,bw, lit, kol, ok. 1900, I, ur | | | 52 | | sygn, XXII Anno Virgina,Max Herzig & Co., Wien, lit, kol, złoc, ok. 1900, I | | | 53 | * | sygn, I/3,Izd. Chudożiestwiennaja Otkrytka, Pietrograd, lit, fiol, ok. 1910, I | | | 54 | * | sygn, I/2,Izd. Chudożiestwiennaja Otkrytka, Pietrograd, lit, fiol, ok. 1910, I | | | 55 | * | sygn, I/5,Izd. Chudożiestwiennaja Otkrytka, Pietrograd, lit, czpom, ok. 1910, I | | | 56 | * | sygn, Smutek,Nakł. R.T. Pawlikowski, lit, czb, ok. 1920, I | | | 57 | * | sygn., Gloria! Serja 1 "Na Gwiazdkę", Lit. W. Główczyński,Wyd. Sekcja Opieki MSW Nad Inw. Wojsk., lit, kol, ok. 1920, I | | | 58 | * | sygn., Wesołych Świąt, Serja 1 "Na Gwiazdkę", Lit. W. Główczyński,Wyd. Sekcja Opieki MSW Nad Inw. Wojsk., lit, kol, ok. 1920, I | | | 59 | * | Dresden 1901, Offizielle Karte No 10, Aus der Heide,Ver. Alwin Arnold, Dresden, lit, kol, 1901, I | | | 60 | | sygn., [ręcznie wykonana poczt.], autografy E. Rosentein, A. Sandauera,Erna Rosenstein, Warszawa, rys, czb, 1979, I | | | 61 | * | Dresden 1901, Offizielle Karte No 12,Ver. Alwin Arnold, Dresden, lit, kol, 1901, I, r | | |