Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 21 | * | Fot. Ludwik Müller, Radom, Kilińskiego 15, fot, czb, ok. 1930, I | | | 22 | | CE,Ko, fot, kol, ok. 1920, II | | | 23 | | bw, [ręcznie malowana], akwarela, kol, 1955, I | | | 24 | | AS,K., druk, kol, ok. 1930, II | | | 25 | | bw, druk, kol, ok. 1940, I | | | 26 | | sygn. F.R.,SW, druk, kol, ok. 1930, II | | | 27 | | bw, lit, kol, ok. 1920, II | | | 28 | | pinx. W. Żukowski,Ed. Współczesna Sztuka, Przemyśl, druk, kol, ok. 1930, I | | | 29 | | sygn. Bronisław J. Tomecki,Bronisław J. Tomecki, drzeworyt, czb, ok. 1950, I | | | 30 | | bw, lit, kol, tłocz, ok. 1910, I | | | 31 | | HiB [Hefner i Berger, Kraków], druk, kol, ok. 1940, II | | | 32 | | HB, lit, kol, ok. 1930, I | | | 33 | | Sztuka, Kraków, druk, brąz, 1928, I, r | | | 34 | | Wyd. Fr. Karpowicz, Warszawa, druk, kol, ok. 1930, I | | | 35 | * | Przez Twoje Święte Zmartwychstanie, sygn. Wł. Tetmajer,Nr 406, Nakł. J. Czernecki, Wieliczka, druk, kol, 1909, I, r | | | 36 | * | Wyd. kart. art. mal. pol. "Zorza", Lwów, druk, kol, ok. 1010, II | | | 37 | * | B. Małkowski, sygn., lit. K. Kranikowski,Wyd. Zarz. Gł. TSL, Kraków, lit, kol, ok. 1910, I | | | 38 | | Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, św, czb, ok. 1900, I, r | | | 39 | * | Germany, lit, kol, tłocz, ok. 1910, I, ur | | | 40 | | G.O.M., lit, kol, złoc, ok. 1920, I, zgn | | |