Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 466 | * | 12.12.12VS., lit, kol, 1912, I | | | 468 | | bw, lit, kol, ok. 1900, I | | | 472 | | haftowane kwiatki na siateczce,NP., bw, lit, złoc, kol, nici, ok. 1910, I | | | 461 | * | [kalendarz pokazujący ilość dni do końca służby wojskowej],D.D., lit, kol, mechaniczna, ok. 1910, I | | | 497 | | 258, NPG., fot, czb, ok. 1900, I, r | | | 496 | | 195, NPG., fot, kol, ok. 1900, I, r | | | 486 | * | za karę, żeś sercami niewiast poniewierał,No 4, H.B., Polonia, Kraków, druk, czb, czerw, ok. 1920, I | | | 485 | | bw, lit, czzłoc, tłocz, ok. 1900, I, dz | | | 487 | * | jak się kto na świecie sprawuje,No 41, H.B., Polonia, Kraków, druk, czb, czerw, ok. 1920, I | | | 488 | * | bw, lit, czczerw, ok. 1920, I | | | 460 | * | [zestaw 4 pocztówek],Ver. Neue Meister, Berlin, druk, kol, 19189 I | | | 483 | * | przeznaczony dla wykonujących samodzielnie pocztówki,bw, papier, ziel, ok. 1910, I | | | 481 | * | przeznaczony dla wykonujących samodzielnie pocztówki,OPF., lit, kol, ok. 1910, I | | | 482 | * | przeznaczony dla wykonujących samodzielnie pocztówki,OPF., lit, kol, tłocz, ok. 1910, I | | | 480 | * | przeznaczony dla wykonujących samodzielnie pocztówki,OPF., lit, brąz, tłocz, ok. 1900, I | | | 459 | * | pocztówka mechaniczna,A.S. i. B., lit, kol, ok. 1910, I | | | 465 | * | sygn. HB,bw, colage, papier, akwarela, ok. 1910, I, r | | | 464 | * | sygn. HB,bw, colage, papier, akwarela, ok. 1910, I, r | | | 479 | * | NP., Dyrekcja Kolejowa w Warszawie, 11x7,5 cm, druk, czczerw, 1927, I | | | 492 | | 195, NPG., fot, czb, ok. 1900, I, r | | |