Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Różne

 Katalog...  Sortuj według
:
/
Nazwa i opis

 Numer

 Nazwa i opis

466*
12.12.12VS., lit, kol, 1912, I

468
bw, lit, kol, ok. 1900, I

472
haftowane kwiatki na siateczce,NP., bw, lit, złoc, kol, nici, ok. 1910, I

461*
[kalendarz pokazujący ilość dni do końca służby wojskowej],D.D., lit, kol, mechaniczna, ok. 1910, I

497
258, NPG., fot, czb, ok. 1900, I, r

496
195, NPG., fot, kol, ok. 1900, I, r

486*
za karę, żeś sercami niewiast poniewierał,No 4, H.B., Polonia, Kraków, druk, czb, czerw, ok. 1920, I

485
bw, lit, czzłoc, tłocz, ok. 1900, I, dz

487*
jak się kto na świecie sprawuje,No 41, H.B., Polonia, Kraków, druk, czb, czerw, ok. 1920, I

488*
bw, lit, czczerw, ok. 1920, I

460*
[zestaw 4 pocztówek],Ver. Neue Meister, Berlin, druk, kol, 19189 I

483*
przeznaczony dla wykonujących samodzielnie pocztówki,bw, papier, ziel, ok. 1910, I

481*
przeznaczony dla wykonujących samodzielnie pocztówki,OPF., lit, kol, ok. 1910, I

482*
przeznaczony dla wykonujących samodzielnie pocztówki,OPF., lit, kol, tłocz, ok. 1910, I

480*
przeznaczony dla wykonujących samodzielnie pocztówki,OPF., lit, brąz, tłocz, ok. 1900, I

459*
pocztówka mechaniczna,A.S. i. B., lit, kol, ok. 1910, I

465*
sygn. HB,bw, colage, papier, akwarela, ok. 1910, I, r

464*

479*
NP., Dyrekcja Kolejowa w Warszawie, 11x7,5 cm, druk, czczerw, 1927, I

492
195, NPG., fot, czb, ok. 1900, I, r

Strona: [1] 2 3 / 3

Następne »

Licznik odwiedzin: 7659396

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.