Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Sport

 Katalog...  Sortuj według
:
/
Nazwa i opis

 Numer

 Nazwa i opis

400*
lit, kol, [Wspinaczka na lodowcu], sygn. Ernst Platz,Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1910, I

409*
Pokonywanie rówu z wodą, sygn. G.D. Rowlandson,bw, lit, kol, ok. 1900, I

410*
Lith. Aug. Strasilla, Troppau, lit, kol, ok. 1900, lit, kol

423*
bw, druk, kol, ok. 1930, I

414
Kv. M & L., druk, kol, ok. 1930, I

404*
bw, fot, sepia, ok. 1920, I

413*
B.K.W. I., druk, kol, ok. 1920, I

402*
10 krotny mistrz swiata wagi ciężkiej w lat. 1899-1910],ELD., fot, czb, ok. 1910, I

425
Skocznia narciarska, Tor saneczkowy, Stadion sportowy, Zawody narciarskie,Wyd. Sztuka, Kraków, druk, czb, 1935, I

412*
Char á Voiles, [żaglowóz],Ern. Thill, Bruxelles, św, sepia, ok. 1930, I

420
The Carlton Publ. Co., london, druk, kol, ok. 1930, I

426*
Mistrz Polski, Jańczyk, Stusio, Szczurzyński, Soporek, Walczak i in. [14 pocztówek],Łódzki Klub Sportowy, Wydawn. Łódzkie, druk, kol, 1958, I

416*
Sanatorjum "Karolin", Boisko sportowe,Prasa Polska S.A., Warszawa, druk, ziel, ok. 1930, I

419*
bw, druk, kol, ok. 1920, II

415*
bw, druk, kol, ok. 1920, I

411*
bw, fot, czb, ok. 1900, I

399
szalony koń, szalona jazda! Puzzle z czterech pocztówek,bw, lit, kol, ok. 1900, I

422*
R & K, L., druk, kol, ok. 1930, I

421
A.R. & C. i. B., druk, kol, ok. 1930, I, r

418*
AYOE., fot, pkol, ok. 1930, I

Strona: [1] 2 / 2

Następne »

Licznik odwiedzin: 2595509

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.