Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 398 | * | Program Konkursów Hippicznych na 21 września 1919,NP., bw, 2 str. programu, 4 str. Przepisów, druk, czb, 1919, I | | | 399 | | szalony koń, szalona jazda! Puzzle z czterech pocztówek,bw, lit, kol, ok. 1900, I | | | 400 | * | lit, kol, [Wspinaczka na lodowcu], sygn. Ernst Platz,Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1910, I | | | 401 | * | Champion Atlet et Letteur de Russie, Pologne, Kaukase, Turkestan,bw, św, czb, ok. 1910, I, pl, ub | | | 402 | * | 10 krotny mistrz swiata wagi ciężkiej w lat. 1899-1910],ELD., fot, czb, ok. 1910, I | | | 403 | * | Fot. Malarski & Tavrell, Nowy Świat 57, fot, czb, ok. 1910, I | | | 404 | * | bw, fot, sepia, ok. 1920, I | | | 405 | * | bw, fot, sepia, ok. 1900, I | | | 406 | * | bw, fot, sepia, ok. 1910, I | | | 407 | * | Fot. E. Hoshita, Władywostok, fot, czb, ok. 1910, I | | | 408 | * | bw, fot, sepia, ok. 1910, I | | | 409 | * | Pokonywanie rówu z wodą, sygn. G.D. Rowlandson,bw, lit, kol, ok. 1900, I | | | 410 | * | Lith. Aug. Strasilla, Troppau, lit, kol, ok. 1900, lit, kol | | | 411 | * | bw, fot, czb, ok. 1900, I | | | 412 | * | Char á Voiles, [żaglowóz],Ern. Thill, Bruxelles, św, sepia, ok. 1930, I | | | 413 | * | B.K.W. I., druk, kol, ok. 1920, I | | | 414 | | Kv. M & L., druk, kol, ok. 1930, I | | | 415 | * | bw, druk, kol, ok. 1920, I | | | 416 | * | Sanatorjum "Karolin", Boisko sportowe,Prasa Polska S.A., Warszawa, druk, ziel, ok. 1930, I | | | 417 | | bw, fot, pkol, ok. 1910, I, ur | | |